Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft25/ 160m |
| Full Bust | 33.07 in / 84cm |
| Waist | 24.80 in / 63cm |
| Hip | 40.16 in / 102cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 76.06 lbs /34.5kg |
Features:
Head Material: Soft Silicone
Body Material: Premium Silione Body
Advantage of Soft Silicone Head: Realistic; Looks more beautiful than TPE head; The mouth can be heated and have oral sex.
Advantage of Silicone Body: Soft, more similar to human skin, better to use.
Comment