Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft25/ 160cm |
| Full Bust | 34.65 in / 88cm |
| Waist | 31.10 in / 79cm |
| Hip | 38.98 in / 99cm |
| Oral | / |
| Penile Length | 7.09 in / 18cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 90.39 lbs / 41kg |
Note: The female sex doll shown in the images and videos is for demonstration purposes only and is not included with the actual shipment.
Comment