Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5.18ft / 150cm |
| Full Bust | 32.48in / 82.5cm |
| Waist | 21.65in / 55cm |
| Hip | 33.85in / 86cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | / |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $1299.00 Regular price
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5.18ft / 150cm |
| Full Bust | 32.48in / 82.5cm |
| Waist | 21.65in / 55cm |
| Hip | 33.85in / 86cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | / |
Comment