158cm Birdie Custom Doll Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 34.65 in / 88cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 33.86 in / 86cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 75.40 lbs / 34.2kg |
159cm Birdie Doll Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft22 / 159cm |
| Full Bust | 30.39 in / 77.2cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 33.78 in / 85.8cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 73.44 lbs / 33.3kg |
Guarantee your privacy:
Your privacy is of the utmost importance. With our discreet packaging, you can shop with confidence.
Comment