Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 34.3 in / 87cm |
| Waist | 19.7 in / 50cm |
| Hip | 34.3 in / 87cm |
| Vagina | 7.1 in / 18cm |
| Oral | 5.1 in / 13cm |
| Anal | 6.7 in / 17cm |
| Weight | 70.5 lbs / 32kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $699.00 Regular price USD $1299.00
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 34.3 in / 87cm |
| Waist | 19.7 in / 50cm |
| Hip | 34.3 in / 87cm |
| Vagina | 7.1 in / 18cm |
| Oral | 5.1 in / 13cm |
| Anal | 6.7 in / 17cm |
| Weight | 70.5 lbs / 32kg |
Comment