Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body /Full Silicone |
| Height | 5ft38/ 164cm |
| Full Bust | 35.43 in / 90cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 33.46 in / 85cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |
Comment