CA Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-6 workdays delivery
Standing Feet: YES
Gel Breast: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5.02ft/ 153cm |
| Full Bust | 38.18 in / 97cm |
| Waist | 20.86 in / 53cm |
| Hip | 37.79 in / 96cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 80.18 lbs /40kg |
Comment