CA Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-6 workdays delivery
Standing Feet: YES
Gel Breast: YES
Product Specification:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.92ft/ 150cm |
| Full Bust | 31.89 in / 81cm |
| Waist | 18.50 in / 47cm |
| Hip | 31.50 in / 80cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 67.24 lbs /30.5kg |
Features of A Latina Real Female Sex Doll:
1. Sabrina has shore curly hair, charming blue eyes, medium breasts, and sexy body curves, all parts of her body look and touch real like a human.
2. She is made of TPE material, which makes this sexy sex doll super soft, and has a great pulling resistance degree and strong elasticity.
3. Flexible joints: You have the freedom to adjust the sexual activity of the doll and let her cooperate with your sex needs.
Comment