CA Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-6 workdays delivery
Standing Feet: YES
Gel Breast: YES
Product Specification:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.92ft / 150cm |
| Full Bust | 28.35 in / 72cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 29.92 in / 76cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 3.15 in / 8cm |
| Anal | 7.09 in / 18cm |
| Weight | 66.14 lbs / 30kg |
KEY FEATURES:
1. Medical TPE; Touch soft and nearly as real.
2. It makes her able to do any position as a real woman with a fully articulated poseable mental alloy skeleton in the core.
3. All sex dolls come with 3 holes (anal, vaginal, mouth) for your ultimate sex pleasure.
4. Your Privacy Guaranteed: Your privacy is of the utmost importance. With our discreet packaging, you can shop in confidence.
Comment