Sex Doll-Bessie Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 30.71 in / 78cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 32.68 in / 83cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.91 in / 15cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 74.96 lbs / 34kg |
Hair Color: Blonde
Eyes: Green Eyes
Chest shape: Medium Chest
Body type: Slim
Skin Tone: Natural
BENEFITS OF CUSTOMIZED SEX DOLL FEATURES: Design and customize sex dolls to suit individual preferences and fulfill sexual fantasies, according to personal preferences and preferences. At the same time, it provides a unique sexual partner experience and increases the emotional connection.
Comment