Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 4.92ft / 150cm |
| Full Bust | 31.89 in / 81cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 34.25 in / 87cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 63 lbs / 29kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $1599.00 Regular price
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 4.92ft / 150cm |
| Full Bust | 31.89 in / 81cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 34.25 in / 87cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 63 lbs / 29kg |
Comment