EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Chest: Yes
Finger Skeleton: Yes
EVO Skeleton: Yes
Standing Feet: Yes
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5.02ft / 153cm |
| Full Bust | 29.92 in / 76cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 37.80 in / 96cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 83.77 lbs / 38kg |
Comment