EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft25 / 160cm |
| Full Bust | 34.65 in / 88cm |
| Waist | 24.85 in / 63cm |
| Hip | 35.04 in / 89cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 94.80 lbs / 43kg |
Comment