EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft67 / 173cm |
| Full Bust | 33.85 in / 86cm |
| Waist | 26.77 in / 68cm |
| Hip | 35.82 in / 91cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.12in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 88.18 lbs / 40kg |
Key Features:
1. The real-life sex doll is made of a silicone head and TPE body. The football girl Elaina has a soft, elastic breast that is neither too big nor too small, it's more realistic than other girls.
2. She has two fuck holes: anal and vaginal, so you can enjoy the ultimate pleasure of having vaginal sex and ass sex.
3. Her limb joints can be moved freely and placed in randomly satisfactory shapes to satisfy your different requirements.
Comment