EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll - Julia Features:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft21/ 159cm |
| Full Bust | 33.46 in / 85cm |
| Waist | 24.40 in / 62cm |
| Hip | 38.58 in / 98cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 83.77 lbs /38kg |
Hair Color: Linen Brown
Eyes: black eyes
Chest shape: medium chest
Skin: Wheat
Standing: yes
Advantages of TPE doll material: realistic touch, closer to the experience of real people; high plasticity; safe and comfortable, harmless to the human body; easy to maintain and clean, lighter than silicone sex dolls, easier to carry and move.
Comment