EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |
Features About Unique Design Sex Doll - Aggie.
1. Aggie is a realistic princess love doll. She has a unique genie face, tiny and pointed elfin ears, pink brown hair, and green eyes, as a representative of the highest elf, she is such a beauty and she looks forward to meeting her ideal companion all the time.
2. With such a busty body, big boobs, and butt, her TPE skin is soft and supple, please don't worry she will look young forever fulfilling your desires.
3. You can pose her the way you want, make sure you are in a comfortable position. And she will receive you with open arms and legs to serve you all the time without question. It's very fantastic, right?
Sex Doll Information:
Hair: Light Brown
Pupil: Greenish-Brown Eyes
Breast Type: Large Breasts
Skin: Fair
Standing Feet: Yes
Head Material: Silicone
Advantages Of Silicone Head: Real-life, Looks More Delicate Than Tpe Head.
Different: Possess A Pair Of Elf Ears
Body Material: Medical Grade TPE
Advantages Of TPE Body: Soft, Closer To Human Skin, Better To Use.
Comment