EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.99ft/ 152cm |
| Full Bust | 35.43 in / 90cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 33.07 in / 84cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.1 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 70.55 lbs /32kg |
KEY FEATURES:
1. Medical TPE, soft to touch and feeling nearly as real.
2. Fully articulated poseable mental alloy skeleton in core, makes her can pose in any position as a real woman.
3. All sex doll come with 3 holes (anal, vaginal, mouth) for your ultimate sex pleasure.
4. Privacy Guaranteed, Your privacy is of the utmost importance and with our discreet packaging you can shop in confidence.
Comment