EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll Maud Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 31.5 in / 80cm |
| Waist | 22.05 in / 56cm |
| Hip | 32.28 in / 82cm |
| Vagina | 6.30 in / 16cm |
| Weight | 72.75 lbs / 33kg |
The whole body of the doll is made of TPE material, which is soft and realistic, harmless to the body, and medical grade, and the core is a psychic alloy skeleton with full joints that can be moved in any pose like a real person. The body is simultaneously equipped with 3 orifices (anal, vaginal, and oral) for ultimate sexual pleasure.
Guarantee your privacy:
Your privacy is of the utmost importance. With our discreet packaging, you can shop with confidence.
Comment