EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll-Mia Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft11/ 156cm |
| Full Bust | 37.59 in / 95.5cm |
| Waist | 26.57 in / 67.5cm |
| Hip | 49.21 in / 125cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 105.82 lbs /48kg |
Hair Color: gray
Eyes: light blue eyes
Chest type: big chest
Body type: Curvy BBW beauty
Skin: Wheat
Standing: yes
Advantages of TPE doll material: realistic touch, closer to the experience of real people; high plasticity; safe and comfortable, harmless to the human body; easy to maintain and clean, lighter than silicone sex dolls, easier to carry and move.
Comment