EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specification:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 27.95 in / 71cm |
| Waist | 19.29 in / 49cm |
| Hip | 31.50 in / 80cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 70.55 lbs / 32kg |
Comment