EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
Standing Feet: YES
Hair: Wig
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft45 / 166cm |
| Full Bust | 37.01 in / 94cm |
| Waist | 22.83 in / 58cm |
| Hip | 35.83 in / 91cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 92.59 lbs / 42kg |
Comment