EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll-Raven Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | TPE |
| Height | 5ft38 / 164cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 21.65 in / 55cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 90.39lbs / 41kg |
Benefits of buying our in-stock sex dolls:
You can get fast delivery; you don't need to go through the tedious process of customization, saving time and effort; you can choose to pick up the doll from our warehouse; the price of stock dolls is often more economical;
Comment