EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll-Venus Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft28/ 161cm |
| Full Bust | 36.61 in / 93cm |
| Waist | 27.95 in / 71cm |
| Hip | 39.76 in / 101cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 94.79 lbs /43kg |
Hair Color: Blonde
Eyes: light brown eyes
Chest type: big chest
Body Shape: Curve
Skin: Wheat
Standing: Yes
Advantages of TPE doll material: realistic touch, closer to the experience of real people; high plasticity; safe and comfortable, harmless to the human body; easy to maintain and clean, lighter than silicone sex dolls, easier to carry and move.
Comment