EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll- YoYo Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft25 / 160cm |
| Full Bust | 30.31 in / 77cm |
| Waist | 20.08 in / 51cm |
| Hip | 30.71 in / 78cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 63.93 lbs / 29kg |
Hair Color: Brown
Eyes: dark eyes
Chest type: big chest
Skin: fair
Standing: yes
Advantages of TPE doll material: realistic touch, closer to the experience of real people; high plasticity; safe and comfortable, harmless to the human body; easy to maintain and clean, lighter than silicone sex dolls, easier to carry and move.
Comment