EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Jelly Breasts: YES (Only for Silicone Body)
Articulated Fingers: YES (Only for Silicone Body)
EVO Skeleton: YES (Only for Silicone Body)
Body Blood Vessel: YES (Only for Silicone Body)
Standing without Bolts: YES (Only for Silicone Body)
Auto Blowjob: YES
Auto Hip-wiggling: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 34.25 in / 87cm |
| Waist | 22.83 in / 58cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 7.09 in / 18cm |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 98.11 lbs / 44.5kg |
Comment