EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Jelly Breasts: YES (Only for Silicone Body)
Articulated Fingers: YES (Only for Silicone Body)
EVO Skeleton: YES (Only for Silicone Body)
Body Blood Vessel: YES (Only for Silicone Body)
Standing without Bolts: YES (Only for Silicone Body)
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 34.25 in / 87cm |
| Waist | 24.80 in / 63cm |
| Hip | 37.01 in / 94cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 7.09 in / 18cm |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 66.41 lbs / 30kg |
Comment