EU Stock Available: Discreet and Fast Free Shipping to European Countries
Average: 2-5 workdays to deliver
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 21.6 in / 55cm |
| Full Bust | 24.4 in / 62cm |
| Waist | 17.7 in / 45cm |
| Hip | 28.8 in / 68cm |
| Penis Circumference | 2 in / 5cm |
| Penis Length | 7 in / 18cm |
| Weight | 21 lbs / 9.5kg |
Comment