EU Stock Available: Discreet and Fast Free Shipping to European Countries
Average: 2-5 workdays to deliver
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 21.6 in / 55cm |
| Full Bust | 28 in / 71cm |
| Waist | 15 in / 38cm |
| Hip | 22.6 in / 68cm |
| Penis Circumference | 2 in / 5cm |
| Penis Length | 7 in / 18cm |
| Weight | 23 lbs /10.5kg |
Comment