EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll-Ottilie Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | TPE |
| Height | 4.92ft / 150cm |
| Full Bust | 30.31 in / 77cm |
| Waist | 20.08 in / 51cm |
| Hip | 32.28 in / 82cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 64.82lbs / 29.4kg |
Hair Color: Blue
Eyes: Blue
Breast type: Medium Breasts
Skin Tone: White
Standing Feet: Yes
*Standing Feet: Yes
*Gel Breasts: Yes
*Articulated Fingers: Yes
Benefits of buying our in-stock sex dolls:
You can get fast delivery; you don't need to go through the tedious process of customization, saving time and effort; you can choose to pick up the doll from our warehouse; the price of stock dolls is often more economical.
Comment