Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft25 / 160cm |
| Full Bust | 34.65 in / 88cm |
| Waist | 24.85 in / 63cm |
| Hip | 35.04 in / 89cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | / |
| Weight | 94.80 lbs / 43kg |
App-Controlled Function
10 Modes of Auto Vagina Sucking
10 Modes of Vagina Vibrating
6 Modes of Moaning
Note: This APP will be updated from time to time, so the APP interface may be slightly different from the video. How to use the app to control sex dolls? See:

Comment