Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft05 / 154cm |
| Full Bust | 29.92 in / 76cm |
| Waist | 23.62 in / 60cm |
| Hip | 30.71 in / 78cm |
| Oral | 3.94 in / 10cm |
| Anal | 5.12 in / 13cm |
| Weight | 83.78 lbs / 38kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $1699.00 Regular price USD $2399.00
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft05 / 154cm |
| Full Bust | 29.92 in / 76cm |
| Waist | 23.62 in / 60cm |
| Hip | 30.71 in / 78cm |
| Oral | 3.94 in / 10cm |
| Anal | 5.12 in / 13cm |
| Weight | 83.78 lbs / 38kg |
Comment