Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 2ft62 / 80cm |
| Full Bust | 28.35 in / 72cm |
| Waist | 18.90 in / 48cm |
| Hip | 29.53 in / 75cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 39.68lbs / 18kg |
Comment