Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft25 / 160cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 24.02 in / 61cm |
| Hip | 37.40 in / 95cm |
| Dildo Size | 7.09 in / 18cm |
| Weight | 99.21 lbs / 45kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $999.00 Regular price
Size 160cm
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft25 / 160cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 24.02 in / 61cm |
| Hip | 37.40 in / 95cm |
| Dildo Size | 7.09 in / 18cm |
| Weight | 99.21 lbs / 45kg |
Comment