Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head TPE Body |
| Height | 2ft56 / 78cm |
| Full Bust | 33.86 in / 86cm |
| Waist | 24.02 in / 61cm |
| Hip | 37.40 in / 95cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 59.52 lbs / 27kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $499.00 Regular price USD $639.00
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head TPE Body |
| Height | 2ft56 / 78cm |
| Full Bust | 33.86 in / 86cm |
| Waist | 24.02 in / 61cm |
| Hip | 37.40 in / 95cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 59.52 lbs / 27kg |
Comment