Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft48 / 167cm |
| Full Bust | 31.10 in / 79cm |
| Waist | 26.77 in / 68cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Dildo Size | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 103.62 lbs / 47kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $1399.00 Regular price
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft48 / 167cm |
| Full Bust | 31.10 in / 79cm |
| Waist | 26.77 in / 68cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Dildo Size | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 103.62 lbs / 47kg |
Comment