Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 27.17 in / 69cm |
| Hip | 37.80 in / 96cm |
| Dildo Size | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 105.82 lbs / 48kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $999.00 Regular price
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 27.17 in / 69cm |
| Hip | 37.80 in / 96cm |
| Dildo Size | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 105.82 lbs / 48kg |
Comment