Sex Doll-Althea Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft54 / 169cm |
| Full Bust | 35.04 in / 89cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 35.43 in / 90cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 83.78 lbs / 38kg |
Hair Color: Brown
Eyes: dark eyes
Chest shape: medium chest
Body Type: Big Ass & Sporty
Skin: fair
Benefits of custom sex doll features: Design and customize sex dolls to meet personal preferences and fulfill sexual fantasies according to personal preferences and preferences. At the same time, it provides a unique sexual partner experience and increases emotional connection.
Comment