Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft31 / 162cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 25.59 in / 65cm |
| Hip | 37.01 in / 94cm |
| Dildo Size | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 103.62 lbs / 47kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $1299.00 Regular price
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft31 / 162cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 25.59 in / 65cm |
| Hip | 37.01 in / 94cm |
| Dildo Size | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 103.62 lbs / 47kg |
Comment