Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 31.50 in / 80cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 35.43 in / 90cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 82.67 lbs / 37.5kg |
Comment