Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft28 / 161cm |
| Full Bust | 29.53 in / 75cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 31.10 in / 79cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 77.16 lbs / 35kg |
Comment