Sex Doll- Beverly Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE |
| Height | 5ft38 / 164cm |
| Full Bust | 32.28 in / 82cm |
| Waist | 23.62 in / 60cm |
| Hip | 38.19 in / 97cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 92.56lbs / 42kg |
Hair color: short brown hair
Eyes: brown eyes
Chest type: small chest
Skin: fair
Style: Anime & Hentai
Benefits of custom sex doll features: Design and customize sex dolls to meet personal preferences and fulfill sexual fantasies according to personal preferences and preferences. At the same time, it provides a unique sexual partner experience and increases emotional connection.
Comment