Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft24/ 160cm |
| Full Bust | 31.89 in / 81cm |
| Waist | 21.65 in / 55cm |
| Hip | 34.25 in / 87cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |
Comment