Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft15 / 157cm |
| Full Bust | 30.12in / 76.5cm |
| Waist | 22.44in / 57cm |
| Hip | 30.91in / 78.5cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 59.52lbs / 27kg |
Comment