Sex Doll Celestine Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft08 / 155cm |
| Full Bust | 25.59in / 65cm |
| Waist | 15.74in / 40cm |
| Hip | 29.52in / 75cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 61.72lbs / 28kg |
Pupils: Black
Bust Type: Small Chest
Skin: Fair
The Whole Body Of The Doll Is Made Of Tpe Material, Which Is Soft And Realistic, Harmless To The Body, Medical Grade, And The Core Is A Psychic Alloy Skeleton With Full Joints That Can Be Moved In Any Pose Like A Real Person. The Body Is Simultaneously Equipped With 3 Orifices (Anal, Vaginal And Oral) For Ultimate Sexual Pleasure.
Comment