Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft08 / 155cm |
| Full Bust | 29.13in / 74cm |
| Waist | 22.04in / 56cm |
| Hip | 34.25in / 87cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 70.54lbs / 32kg |
Comment