Product Description:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft12 / 156cm |
| Full Bust | 33.46 in / 85cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 33.07 in / 84cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |
Comment