Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 33.46 in / 85cm |
| Waist | 22.05 in / 56cm |
| Hip | 35.83 in / 91cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 66.58 lbs / 30.2kg |
Comment