Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft18/ 158cm |
| Full Bust | 31.10 in / 79cm |
| Waist | 24.01 in / 61cm |
| Hip | 33.07 in / 84cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 63.93 lbs / 29kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $1499.00 Regular price USD $1699.00
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft18/ 158cm |
| Full Bust | 31.10 in / 79cm |
| Waist | 24.01 in / 61cm |
| Hip | 33.07 in / 84cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 63.93 lbs / 29kg |
Comment