Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft68 / 173cm |
| Full Bust | 33.86 in / 86cm |
| Waist | 26.77 in / 68cm |
| Hip | 35.83 in / 91cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 88.18lbs / 40kg |
Comment