Sex Doll Deirdre Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 30.71 in / 78cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 36.61 in / 93cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 78.26 lbs / 35.5kg |
Hair: Short Brown Hair
Pupils: Brown
Bust Type: Big Boobs
Skin: Tan
The Body Of The Doll Is Made Of TPE Material, Which Is Soft And Realistic, Harmless To The Body, Medical Grade, And The Core Is A Psychic Alloy Skeleton With Full Joints, Which Can Pose In Any Pose Like A Real Person. The Body Is Simultaneously Equipped With 3 Orifices (Anal, vaginal, And Oral) For Ultimate Sexual Pleasure.
Guarantee Your Privacy:
Your Privacy Is Of The Utmost Importance. With Our Discreet Packaging, You Can Shop With Confidence.
Comment